Wymiana szyb samochodowych

Wymiana szyb samochodowych

Podczas stłuczki bądź wypadku uszkodzeniu ulegają nie tylko elementy karoserii, ale również szyby samochodowe. W takim przypadku konieczna jest ich wymiana, ponieważ pojazd z uszkodzoną szybą nie będzie mógł pozytywnie przejść badania technicznego, a co za tym idzie, nie będzie mógł się poruszać po drogach.

Warsztat blacharsko lakierniczy Auto Mix oferuje kompleksowe usługi z zakresu blacharstwa i lakiernictwa oraz wymianę szyb samochodowych. Czy wyobrażają sobie Państwo sytuację w której naprawa blacharki wykonywana jest w jednym warsztacie, a wymiana szyb samochodowych w innym?

My również nie, dlatego Auto Mix zajmuje się również wymianą uszkodzonych podczas kolizji szyb. Dzięki temu nie muszą Państwo samodzielnie szukać i kupować szyb do swojego samochodu – zajmiemy się tym! Znajdziemy odpowiednią szybę, sprowadzimy ją do naszego warsztatu i zamontujemy w Państwa samochodzie. Dzięki temu usunięcie szkody komunikacyjnej jest prostsze i szybsze! Nasz warsztat lakierniczy dysponuje odpowiednim zapleczem technicznym, a nasi pracownicy posiadają wymagane umiejętności, dzięki czemu auto szyby wymieniane w naszym warsztacie wyglądają jak po fabrycznym montażu.