Warsztat blacharski i lakierniczy

Warsztat blacharski i lakierniczy

Serwis Auto Mix działa w branży blacharsko-lakierniczej od 15 lat. Początkowo warsztat był zlokalizowany przy ulicy Kilińskiego w Łodzi, a w 2004 roku został przeniesiony do obecnej siedziby przy ulicy Wacława 19.
Dzięki naszemu 15 letniemu doświadczeniu w branży blacharsko- lakierniczej i wykwalifikowanemu personelowi usługi wykonywane przez serwis Auto Mix stoją na najwyższym poziomie jakości i zadowolą wyśrubowane wymagania najbardziej wymagających klientów. Podczas wykonywania napraw lakieru i blacharki samochodowej korzystamy tylko ze sprawdzonych materiałów pochodzących od wiodących producentów, a na każdą wykonaną przez nas pracę udzielamy pisemnej gwarancji.
Warsztat blacharsko lakierniczy Auto Mix specjalizuje się w pełnych naprawach blacharskich i lakierniczych samochodów osobowych, które uległy uszkodzeniu w wyniku wypadku, kolizji bądź złych warunków atmosferycznych.

Serwis Auto Mix zajmuje się:

  • Holowaniem uszkodzonych w wypadku pojazdów
  • Zgłaszaniem szkód komunikacyjnych do ubezpieczyciela
  • Organizacją oględzin w warunkach warsztatowych
  • Wykonywaniem bezgotówkowych napraw powypadkowych
  • Sprowadzeniem części do naprawy samochodu

Każdemu klientowi oferujemy samochód zastępczy na czas usuwania szkody komunikacyjnej!

Poza usuwaniem szkód komunikacyjnych Auto Mix zajmuje się również renowacją i odbudową starych samochodów. Wykonujemy pełne odbudowy zabytkowych samochodów jak i usuwamy pomniejsze wady lakiernicze występujące na takich pojazdach.
Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, wraz z rozwojem swojej działalności, serwis Aut Mix rozszerzył zakres swoich usług o:

  • Bieżące naprawy eksploatacyjne samochodów – zawieszeń, układów kierowniczych i hamulcowych itp.
  • Naprawę układów wydechowych tłumików
  • Wymianę szyb samochodowych

Wykonywanie zabezpieczeń antykorozyjnych nadwozi, podwozi oraz profilów zamkniętych samochodów
W 2009 roku, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów przeszkoliliśmy nasz personel oraz zakupiliśmy najwyższej jakości nowoczesny sprzęt, poszerzając naszą ofertę o usługi wulkanizacyjne i sezonową wymianę opon.


Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług. Jesteśmy profesjonalistami i gwarantujemy wykonanie prac blacharskich i lakierniczych na najwyższym poziomie!SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY OSOBY PRYWATNE, FIRMY ORAZ KOMISY.