Mechanika pojazdów

Chcesz szybko wymienić olej, filtry, klocki, tarcze, amortyzatory oraz płyny eksploatacyjne, sprawdzić i naprawić układ hamulcowy, kierowniczy, wydechowy oraz zawieszenie.
Serdecznie zapraszamy.

ZAPEWNIAMY WSZYSTKIE NIEZBEDNE CZESCI –ORYGINALNE, ZAMIENNIKI ORAZ UZYWANE W KONKURENCYJNYCH CENACH

Mechanika pojazdów

Wybierając olej do swojego auta, należy kierować się przede wszystkim przebiegiem i stanem silnika. Nawet najlepszy olej o rzadkiej konsystencji nie będzie odpowiedni do starego samochodu, a mineralnym w żadnym wypadku nie należy zalewać nowych silników.
W AUTO-MIX pomożemy wybrać odpowiedni olej do Państwa samochodu.

Mechanika pojazdów

Naprawiamy i wymieniawy zużyte układy hamulcowe.
Układ hamulcowy pojazdu to wszystkie elementy mające na celu zatrzymanie pojazdu będącego w ruchu a także utrzymanie go w miejscu np. na pochyłości. Samochód zgodnie z przepisami musi być wyposażony w dwa układy hamulcowe:

  • podstawowy (roboczy) – uruchamiany nogą poprzez naciśnięcie pedału hamulca. Hamowanie odbywa się tylko w czasie gdy hamulec jest naciskany (układ monostabilny)
  • dodatkowy (ręczny) – hamulec ten służy głównie jako hamulec postojowy w celu zabezpieczenia pojazdu przed zjechaniem z miejsca postoju.

Mechanika pojazdów

Nasza firma zajmuje się również kompleksowymi naprawami układów kierowniczych , zawieszeń samochodów osobowych i dostawczych